Hizmetlerimiz

Ambalaj Atığı Toplama

Ambalaj malzemelerini toplayarak geri kazanım tesisimizde ayrıştırıyor ve tekrar kullanıyoruz. 

Kendi Elektriğimizi Üretiyoruz

Fabrika binalarımızın çatılarına güneş panelleri koyarak hem kendi enerjimizi üretiyoruz gemde ülkemizin yenilenebilir enerji kaynak havuzuna katkı sağlıyoruz.

Atık Kağıt ve Ambalaj Ürünleri ile Üretiyoruz

Gazete, karton, kırpıntı kağıt, kitap ve bunun gibi kağıt sınıfından ürünleri kullanarak yumurta viyolleri üretiyoruz. Böylece hem atıkları yeniden kullanarak çevreye katkı sağlıyor hem de yeni bir ürün üreterek ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Geleceğe Miras...

Sağlıklı

Kalıplanmış liften üretilen viyol son derece soğurgan özellikli olduğu için neme karşı da koruma sağlar, çünkü yumurta, ciddi ısı farklılıkları ortaya çıktığında terler ve nem salgılar. Viyolün soluk alan yapısı sayesinde, tehlikeli küf mantarı oluşumu engellenir.

Güvenilir

Plastik ve köpük viyollere göre daha iyi korur. Ani çarpma ve sarsıntılarda elastikiyet ve sağlamlık dengesi sayesinde gerektiği kadar esneyerek darbe emici özelliği ile yumurtaları korur. Sıcağa ve güneş ışığına dayanıklıdır.

Ekonomik

Köpüğe göre daha az yer kaplar stoklanması ve nakliyesi daha uygundur. Plastiğe göre daha fazla istiflenebilir nakliye avantajı sağlar. Kaliteyi uygun fiyatla alırsınız, uygun stoklar, uygun nakledersiniz.

Çevrecidir

%100 atık kağıt kullanılarak üretilen viyoller üretilirken çevreye katkı sağladığı gibi kullanımından sonra da doğada tamamen çözünerek çevreye herhangi bir zararlı atık oluşturmaz.

TOP