Kurumsal

İnci Viyol Hakkında

Erzincan Organize Sanayi Bölgesinde 2013 yılında kendi yerimizde 11.000 m²açık alan üzerine 3.000 m²  kapalı alan içerisinde üretime başlamıştır. Fabrikamızda tava viyol üretimi yapılmaktadır. %100 geri dönüşümden yıllık  60.000.000 adet üretimle tava viyol çeşitleri ve kapak üreterek bölge ihtiyacı karşılanmaktadır .

Sektörde en çok ihtiyaç duyulan viyol modellerini üreterek yeni modeller üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir

Misyon ve Vizyonumuz

Vizyonumuz: Kurulduğumuz günden bu yana kurumsal kimliğimizin temelinde kaliteden ödün vermeden sektörel saygınlık sahibi bir marka olmak. Yenilikleri takip eden sonrasında yeniliklere öncülük eden ve tercih edilen güvenilir marka oluşturmak.

Misyonumuz: İnci Viyol en yüksek güvenlik, çevre koruma ve etik davranış standartlarında en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmayı ilke edinmiştir. Yumurta üreticilerinin ihtiyaç duyduğu tüm ürün çeşidini kaliteli ve güvenilir olarak üretmek için çalışmak.

Bölgemizde imalat sektöründe iş imkanı yaratarak ve yurt dışı piyasalara açılarak ülkemize hizmet etmeye çalışmak. Tüm faaliyetlerimizi çevreye olumlu etkisi olacak yöntem ve teknikler ile gerçekleştirmek. Geridönüşüm sürecine katkı sağlamak. Personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamaya özen göstermek.

Uzmanlığımız

  • Yurt içi Marka Tescil Belgesi
  • Gıda Uygunluk Belgesi
  • İSO 9000 Kalite yönetim belgesi

İSO 22000  Gıda  Güvenlik Yönetim Sistemi Belgesi ile kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz viyoller yumurta üreticisi firmalar tarafından tercih edilen ürünler olmuştur.

Yüksek kaliteli katkı maddeleri ile hammaddemizi hazırlıyoruz sağlamlığı test edilmiş ürünler üreterek Standart aynı kalitede tüketiciye ulaşana kadar sağlam ve daha güvenilir taşınmasını sağlıyoruz.

Otomasyon yatırımlarımızla yurt içi Pazar payımızı artırıp yurt dışı ülkelerle rekabet edilebilirliğimizi sağlıyoruz

GES Projesi ile enerjisinin büyük bölümünü kendi üreterek maliyet avantajı sağlamaktadır.

Sürekli ARGE yapan yenilikler üreten bir işletme modeli ve tam otomasyona dayanan bir üretim tesisine dönüşme yolunda ilerlemektedir.

Geleceğe Miras...

Sağlıklı

Kalıplanmış liften üretilen viyol son derece soğurgan özellikli olduğu için neme karşı da koruma sağlar, çünkü yumurta, ciddi ısı farklılıkları ortaya çıktığında terler ve nem salgılar. Viyolün soluk alan yapısı sayesinde, tehlikeli küf mantarı oluşumu engellenir.

Güvenilir

Plastik ve köpük viyollere göre daha iyi korur. Ani çarpma ve sarsıntılarda elastikiyet ve sağlamlık dengesi sayesinde gerektiği kadar esneyerek darbe emici özelliği ile yumurtaları korur. Sıcağa ve güneş ışığına dayanıklıdır.

Ekonomik

Köpüğe göre daha az yer kaplar stoklanması ve nakliyesi daha uygundur. Plastiğe göre daha fazla istiflenebilir nakliye avantajı sağlar. Kaliteyi uygun fiyatla alırsınız, uygun stoklar, uygun nakledersiniz.

Çevrecidir

%100 atık kağıt kullanılarak üretilen viyoller üretilirken çevreye katkı sağladığı gibi kullanımından sonra da doğada tamamen çözünerek çevreye herhangi bir zararlı atık oluşturmaz.

TOP